We are hiring! Senior & Junior software developers and talented developers for an internship. Check our open job positions.

Hledáme!

Stáž - Software Developer

České Budějovice, Česká republika Částečný úvazek

O co jde

Jsi chytrý student a zároveň programátor? Rád si při škole vyděláš prací na projektech, které mají na rozdíl od učebny do teorie daleko? Chtěl by ses podílet na projektech pro klienty v USA, Londýně, Mnichově nebo v Manile z pohody kanceláře na budějovickém náměstí plné fajn lidí? Vezmi místo, rádi tě poznáme. Tvoje budoucnost nabere pořádné obrátky.

Libor Suchý, CEO

Jak si tě představujeme

 • Studuješ cokoli, ale umíš programovat
 • Nedělá ti problém učit se novým věcem
 • Programuješ, protože tě to prostě baví
 • V angličtině si přečteš, co potřebuješ
 • Víš, v čem se chceš zlepšit a proč
 • Chceš pracovat v nejlepším městě na světě

Co pro tebe máme

 • Získáš zkušenosti z projektů a od ostřílenějších kolegů
 • Dostaneš se k práci na produktech pro mezinárodní klienty
 • Dostaneš laptop a velmi flexibilní pracovní dobu
 • Stylová kancelář jen dva kroky od náměstí
 • Pokud si navzájem sedneme, nabídneme ti plný úvazek

Jak spolu porosteme

Během prvních týdnů se uvelebíš v našem workflow a projektech. Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo a mohl ses pustit do práce na skvělých aplikacích.
Pokud si navzájem sedneme, budeš mít po ukončení stáže možnost s námi zůstat a pomáhat klientům z celého světa vytvářet smysluplný software na pozici junior vývojáře.
Během stáže budeš pracovat na některém z mezinárodních produktů pod vedením zkušeného vývojaře, který zajistí, že si z projektu odneseš cenné zkušenosti i zábavu z práce se zbytkem týmu.
My decision to intern at ARGO22 has been one of my best ones. I was assigned meaningful work and I am proud of my contribution. The skills I received opened doors for me to work anywhere I wish. In fact, I moved on to a job in Germany after finishing my internship here.
- Zeeshaan Lakdawala, Junior Software Developer
Švihni prstem, je tu toho víc

22 důvodů proč se k nám přidat

#1 Argonauti milují velké výzvy

Když jsme pro britskou SEO agenturu Ayima měli vybudovat reportovací nástroj, cílem bylo překonat možnosti Google Analytics. Dnes tento produkt využívá pro klienty jako Verizon, O2 nebo British Airways.

22 důvodů proč se k nám přidat

#2 Argonauti jsou fajn lidé

Pracujeme všichni v jednom společném prostoru, a tak si vybíráme příjemné kolegy, aby v kanceláři vládla pohoda a normální uvolněná atmosféra. Pomáháme si, sdílíme své zkušenosti a navzájem se respektujeme. Funguje to.

22 důvodů proč se k nám přidat

#3 Argonauti tvoří jen věci, co mají smysl

Nebereme každý projekt. Aby nás práce bavila, musí dávat smysl - proto máš jistotu, že budeš dělat vždy na softwaru či aplikaci, která skutečně někomu vyřeší problém či zlepší život a klientovi posune byznys o míle dál.

22 důvodů proč se k nám přidat

#4 Argonauti kotví v centru krásného města

Naše kancelář je přímo na náměstí jihočeské mini metropole. Příroda, cyklostezky, hrady a zámky jsou hned za rohem. Stačí pár kroků a jsi v centru dění, restaurací se zahrádkou, malých pivovarů a bagetáren i zdravých podniků.

22 důvodů proč se k nám přidat

#5 Argonauti žijí i jinde ve světě

Protože naši klienti pocházejí z různých koutů světa, snažíme se jim být nablízku. Máš tak možnost se jednou podívat do metropolitního Londýna, rušného Mnichova nebo tropické Manily. A protože rosteme, zítra to může být USA nebo jiné světy…

22 důvodů proč se k nám přidat

#6 Argonauti se umí bavit

Ačkoli naše projekty a poslání bereme se vší vážností, víme moc dobře, že život není jen o práci. Bavíme se v kanceláři i mimo ni - raftujeme, hrajeme paintball, paříme na LANce nebo prostě zajdeme na jedno, vyřešit problémy světa.

22 důvodů proč se k nám přidat

#7 Argonauti se nikdy nepřestanou učit

Chceme se posouvat, učit se nové věci a používat je v praxi. Proto si u nás užiješ výjezdy na konference, přednášky i naše vlastní akce jako je Agile evening v Českých Budějovicích nebo Bag o’Tricks v Manile.

22 důvodů proč se k nám přidat

#8 Argonauti se umí rozmazlovat

Jsme jen lidé, i nás občas honí mlsná. Proto máme šuplík plný více i méně zdravých dobrot. To nejlepší ale v kuchyni přistane, když se u nás objeví paní šéfová s domácími sušenkami, dortem nebo jinými dary z nebes.

22 důvodů proč se k nám přidat

#9 Argonauti dostávají ceny

Tvoříme poctivě a s vírou, že ty nejlepší produkty jsou vždy hlavně o lidech. Snad i proto tu a tam u nás přistane ocenění, jako třeba 1. místo v soutěži Czech Contact Center Awards za projekt lead management platformy pro společnost E.ON.

22 důvodů proč se k nám přidat

#10 Argonautů je všude plno

Abychom se dostali k projektům, které změní svět, musíme se jim vydat naproti. Proto jsme přednášeli na konferenci o online akvizicích ve Francii, seznamovali se na SEO akci PeepCon v Manile nebo se předvedli na německém CEBITu.

22 důvodů proč se k nám přidat

#11 Argonauti vyvíjejí agilně

Agilní vývoj je pro nás ten správný vývoj. Užiješ si tak všechny jeho výhody, jako rychlé a pravidelné stand-upy místo nesmyslných schůzek, rapidní vývoj - produkt ti bude růst před očima - nebo testování, co předejde budoucím bolestem hlavy.

22 důvodů proč se k nám přidat

#12 Argonauti mají velké plány

Věříme, že svět patří těm, kteří se z něj nepo…sadí stranou a odváží se snít ve velkém. Chceme dělat na těch nejzajímavějších projektech po celém světě. I proto plánujeme expanzi do USA, na Nový Zéland nebo do Austrálie.

22 důvodů proč se k nám přidat

#13 Argonauti umí komunikovat efektivně

Bez schůzek, bez vleklého řešení věcí, co lze vyřešit jednoduše rozumnou domluvou. Jsme ve společném prostoru, rozhodnutí a změny umíme dělat rychle a bez průtahů. Používáme Slack. Zároveň ale ctíme čas druhých - když mají sluchátka, nerušíme je.

22 důvodů proč se k nám přidat

#14 Argonauti mají skvělé klienty

Rádi pracujeme pro klienty, kteří nás inspirují. Ayima je britská top SEO agentura. E.ON je lídr energií v Evropě. One Mega Group je elitní vydavatel na Filipínách. Je nám ctí těmto firmám pomáhat dál růst.

22 důvodů proč se k nám přidat

#15 Argonauti mají čas a prostor na relax

Nejsme tu kancelář, kancelář je tu pro nás. Posadí tě do pohodlné pohovky a nabídne něco na čtení ke kvalitnímu kafi. Nechá tě zahrát si pinčes. Nabídne ti místo k úniku od civilizace. Jsme tu doma.

22 důvodů proč se k nám přidat

#16 Argonauti ctí smysluplný proces

Začínáme otázkami a výzkumem. Poznáme klienta i jeho uživatele, abychom si byli jistí svými rozhodnutími. Své hypotézy testujeme, návrhy konzultujeme a co nejdřív agilně otáčíme postupně v realitu.

22 důvodů proč se k nám přidat

#17 Argonauti se rádi předvedou

Každý má příležitost a prostor zazářit. Když náš kolega Martin vytvořil nástroj Vysklonujto.cz na skloňování dlouhého seznamu jmen, pomohli jsme mu jeho mini projekt dostat mezi lidi. Teď jej používá celá marketingová republika.

22 důvodů proč se k nám přidat

#18 Argonauti se učí od sebe navzájem

Umíme se navzájem vyslechnout. Když má někdo nápad na vylepšení, jsme za něj rádi a vděční. Každý má možnost pozitivně a smysluplně zasáhnout do projektu, i když na něm třeba sám nedělá. Víme, jakou má zpětná vazba cenu.

22 důvodů proč se k nám přidat

#19 Argonauti inspirují druhé

Milujeme, když jsme inspirováni, ale stejně tak si užíváme, když můžeme inspirovat druhé. Proto Argonauti přednášejí na akcích jako je Čtvrtkon, Agile evening nebo Bag o’Tricks na Filipínách. Máš téma? Podpoříme tě a dostaneme na pódium.

22 důvodů proč se k nám přidat

#20 Argonauti si užívají různorodost

Věříme, že různorodost dělá lidi lepšími. Zlepšuje jazykové schopnosti, kultivuje osobnost, posiluje empatii i imunitu vůči předsudkům. Proto nejsme jen Češi, ale najdete mezi námi také Filipínce, Bělorusku či Inda.

22 důvodů proč se k nám přidat

#21 Argonauti si rádi hrají s technologiemi

Milujeme, co děláme, a velkou součástí je zkoušení nových technologií a postupů. Pokud ses vždycky chtěl naučit nějaký zajímavý programovací jazyk nebo využít nový nástroj, nikdo ti to nebude rozmlouvat. Naopak.

22 důvodů proč se k nám přidat

#22 Argo22 je love brand

Jakmile se člověk stane Argonautem, je těžké si představit, že by to mělo být jinak. Alespoň si to tak přejeme a děláme vše pro to, aby lidé u nás byli šťastní a měli více než 22 dobrých důvodů tvořit s námi skvělé věci.

Nebo nám zavolej:
Bára Douchová, Office/HR Manager
+420 799 516 724
Přihláška

 

 

Životopis sem přetáhni nebo vlož kliknutím na tenhle box.

 

Volné pozice:

Business Analytik

České Budějovice, Česká republika Částečný nebo plný úvazek

Chci vědět víc

UX Designer

České Budějovice, Česká republika Plný úvazek

Chci vědět víc

Business Development Manager (English speaking)

Ceske Budejovice, Czech Republic (or remote) Part-time

Chci vědět víc

Senior Software Developer

České Budějovice, Česká republika Částečný nebo plný úvazek

Chci vědět víc

Junior Software Developer

České Budějovice, Česká republika Částečný nebo plný úvazek

Chci vědět víc

Junior Front-End Developer

České Budějovice, Česká republika Částečný nebo plný úvazek

Chci vědět víc