We're hiring! Senior & Junior software developers and talented developers for an internship. Check our open job positions.

Hledáme!

Senior Software Developer

České Budějovice, Česká republika Částečný nebo plný úvazek

O co jde

Klienti z USA, Londýna, Mnichova, Manily a Prahy si nás najali, abychom vytvořili úžasné webové i mobilní aplikace, které zlepší náladu či život lidem z celého světa. Proto posilujeme tým o zkušené vývojáře, kteří se těší na novou pracovní výzvu. Jsi to ty? Tak čti dál!

Libor Suchý, CEO

Jak si tě představujeme

  • Už nějaký ten rok vesele programuješ
  • PHP, MySQL, Nette a další zkratky ti říkají pane
  • Baví tě, to co děláš, a proto se rád neustále učíš
  • Zvládneš komunikovat v angličtině (alespoň písemně)
  • Chceš pracovat v nejlepším městě na světě

Co pro tebe máme

  • Sehraný tým a parádní projekty, které tě posunou
  • Zábavu v podobě krásných aplikací pro zahraničí
  • Spolehlivý laptop a flexibilní pracovní dobu
  • Stylová kancelář jen dva kroky od náměstí
  • Lákavé bonusy na základě úspěšnosti v projektech
Přihláška

 

 

 

Životopis sem přetáhni nebo vlož kliknutím na tenhle box.

 

Jak spolu porosteme

Během prvních týdnů se uvelebíš v našem workflow a projektech. Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo a mohl ses pustit do práce na skvělých aplikacích.
Po 2-3 měsících už budeš pracovat samostatně a získáš k sobě juniora, se kterým projekt i sami sebe posunete o výrazný kus dopředu.
Po 1-2 letech si bez tebe už nebudeme umět Argo představit. Budeš elitní vývojář s velkou zodpovědností a budeš mít příležitost posunout se na business analytika.
Jakmile se zabydlíš, posadíme tě do kokpitu jednoho z mezinárodních projektů. Kolegové ti budou k ruce, aby ses seznámil z vývojářským prostředím a kontextem.
Po 6-12 měsících budeš leaderem některého z projektů pro USA, Londýn, Německo, Česko či Filipíny. Zlepšíš si angličtinu a ohlédnutí na plynulý rok tě bude vyloženě těšit.
Za dobu, co jsem v Argu, jsem pracoval na několika opravdu zábavných i náročných výzvách, včetně oceněné platformy pro lead management nebo trendy aplikaci pro publikaci digitálních magazínů na Filipínách. Teď občas dělám u klienta v Mnichově. Vždy se najde nové dobrodružství.
- Martin Peka, Senior Software Developer
Švihni prstem, je tu toho víc

22 důvodů proč se k nám přidat

#1 Argonauti milují velké výzvy

Když jsme pro britskou SEO agenturu Ayima měli vybudovat reportovací nástroj, cílem bylo překonat možnosti Google Analytics. Dnes tento produkt využívá pro klienty jako Verizon, O2 nebo British Airways.

22 důvodů proč se k nám přidat

#2 Argonauti jsou fajn lidé

Pracujeme všichni v jednom společném prostoru, a tak si vybíráme příjemné kolegy, aby v kanceláři vládla pohoda a normální uvolněná atmosféra. Pomáháme si, sdílíme své zkušenosti a navzájem se respektujeme. Funguje to.

22 důvodů proč se k nám přidat

#3 Argonauti tvoří jen věci, co mají smysl

Nebereme každý projekt. Aby nás práce bavila, musí dávat smysl - proto máš jistotu, že budeš dělat vždy na softwaru či aplikaci, která skutečně někomu vyřeší problém či zlepší život a klientovi posune byznys o míle dál.

22 důvodů proč se k nám přidat

#4 Argonauti kotví v centru krásného města

Naše kancelář je přímo na náměstí jihočeské mini metropole. Příroda, cyklostezky, hrady a zámky jsou hned za rohem. Stačí pár kroků a jsi v centru dění, restaurací se zahrádkou, malých pivovarů a bagetáren i zdravých podniků.

22 důvodů proč se k nám přidat

#5 Argonauti žijí i jinde ve světě

Protože naši klienti pocházejí z různých koutů světa, snažíme se jim být nablízku. Máš tak možnost se jednou podívat do metropolitního Londýna, rušného Mnichova nebo tropické Manily. A protože rosteme, zítra to může být USA nebo jiné světy…

22 důvodů proč se k nám přidat

#6 Argonauti se umí bavit

Ačkoli naše projekty a poslání bereme se vší vážností, víme moc dobře, že život není jen o práci. Bavíme se v kanceláři i mimo ni - raftujeme, hrajeme paintball, paříme na LANce nebo prostě zajdeme na jedno, vyřešit problémy světa.

22 důvodů proč se k nám přidat

#7 Argonauti se nikdy nepřestanou učit

Chceme se posouvat, učit se nové věci a používat je v praxi. Proto si u nás užiješ výjezdy na konference, přednášky i naše vlastní akce jako je Agile evening v Českých Budějovicích nebo Bag o’Tricks v Manile.

22 důvodů proč se k nám přidat

#8 Argonauti se umí rozmazlovat

Jsme jen lidé, i nás občas honí mlsná. Proto máme šuplík plný více i méně zdravých dobrot. To nejlepší ale v kuchyni přistane, když se u nás objeví paní šéfová s domácími sušenkami, dortem nebo jinými dary z nebes.

22 důvodů proč se k nám přidat

#9 Argonauti dostávají ceny

Tvoříme poctivě a s vírou, že ty nejlepší produkty jsou vždy hlavně o lidech. Snad i proto tu a tam u nás přistane ocenění, jako třeba 1. místo v soutěži Czech Contact Center Awards za projekt lead management platformy pro společnost E.ON.

22 důvodů proč se k nám přidat

#10 Argonautů je všude plno

Abychom se dostali k projektům, které změní svět, musíme se jim vydat naproti. Proto jsme přednášeli na konferenci o online akvizicích ve Francii, seznamovali se na SEO akci PeepCon v Manile nebo se předvedli na německém CEBITu.

22 důvodů proč se k nám přidat

#11 Argonauti vyvíjejí agilně

Agilní vývoj je pro nás ten správný vývoj. Užiješ si tak všechny jeho výhody, jako rychlé a pravidelné stand-upy místo nesmyslných schůzek, rapidní vývoj - produkt ti bude růst před očima - nebo testování, co předejde budoucím bolestem hlavy.

22 důvodů proč se k nám přidat

#12 Argonauti mají velké plány

Věříme, že svět patří těm, kteří se z něj nepo…sadí stranou a odváží se snít ve velkém. Chceme dělat na těch nejzajímavějších projektech po celém světě. I proto plánujeme expanzi do USA, na Nový Zéland nebo do Austrálie.

22 důvodů proč se k nám přidat

#13 Argonauti umí komunikovat efektivně

Bez schůzek, bez vleklého řešení věcí, co lze vyřešit jednoduše rozumnou domluvou. Jsme ve společném prostoru, rozhodnutí a změny umíme dělat rychle a bez průtahů. Používáme Slack. Zároveň ale ctíme čas druhých - když mají sluchátka, nerušíme je.

22 důvodů proč se k nám přidat

#14 Argonauti mají skvělé klienty

Rádi pracujeme pro klienty, kteří nás inspirují. Ayima je britská top SEO agentura. E.ON je lídr energií v Evropě. One Mega Group je elitní vydavatel na Filipínách. Je nám ctí těmto firmám pomáhat dál růst.

22 důvodů proč se k nám přidat

#15 Argonauti mají čas a prostor na relax

Nejsme tu kancelář, kancelář je tu pro nás. Posadí tě do pohodlné pohovky a nabídne něco na čtení ke kvalitnímu kafi. Nechá tě zahrát si pinčes. Nabídne ti místo k úniku od civilizace. Jsme tu doma.

22 důvodů proč se k nám přidat

#16 Argonauti ctí smysluplný proces

Začínáme otázkami a výzkumem. Poznáme klienta i jeho uživatele, abychom si byli jistí svými rozhodnutími. Své hypotézy testujeme, návrhy konzultujeme a co nejdřív agilně otáčíme postupně v realitu.

22 důvodů proč se k nám přidat

#17 Argonauti se rádi předvedou

Každý má příležitost a prostor zazářit. Když náš kolega Martin vytvořil nástroj Vysklonujto.cz na skloňování dlouhého seznamu jmen, pomohli jsme mu jeho mini projekt dostat mezi lidi. Teď jej používá celá marketingová republika.

22 důvodů proč se k nám přidat

#18 Argonauti se učí od sebe navzájem

Umíme se navzájem vyslechnout. Když má někdo nápad na vylepšení, jsme za něj rádi a vděční. Každý má možnost pozitivně a smysluplně zasáhnout do projektu, i když na něm třeba sám nedělá. Víme, jakou má zpětná vazba cenu.

22 důvodů proč se k nám přidat

#19 Argonauti inspirují druhé

Milujeme, když jsme inspirováni, ale stejně tak si užíváme, když můžeme inspirovat druhé. Proto Argonauti přednášejí na akcích jako je Čtvrtkon, Agile evening nebo Bag o’Tricks na Filipínách. Máš téma? Podpoříme tě a dostaneme na pódium.

22 důvodů proč se k nám přidat

#20 Argonauti si užívají různorodost

Věříme, že různorodost dělá lidi lepšími. Zlepšuje jazykové schopnosti, kultivuje osobnost, posiluje empatii i imunitu vůči předsudkům. Proto nejsme jen Češi, ale najdete mezi námi také Filipínce, Bělorusku či Inda.

22 důvodů proč se k nám přidat

#21 Argonauti si rádi hrají s technologiemi

Milujeme, co děláme, a velkou součástí je zkoušení nových technologií a postupů. Pokud ses vždycky chtěl naučit nějaký zajímavý programovací jazyk nebo využít nový nástroj, nikdo ti to nebude rozmlouvat. Naopak.

22 důvodů proč se k nám přidat

#22 Argo22 je love brand

Jakmile se člověk stane Argonautem, je těžké si představit, že by to mělo být jinak. Alespoň si to tak přejeme a děláme vše pro to, aby lidé u nás byli šťastní a měli více než 22 dobrých důvodů tvořit s námi skvělé věci.

Volné pozice:

Business Analytik

České Budějovice, Česká republika Částečný nebo plný úvazek

Chci vědět víc

UX Designer

České Budějovice, Česká republika Plný úvazek

Chci vědět víc

Junior Software Developer

České Budějovice, Česká republika Částečný nebo plný úvazek

Chci vědět víc

Junior Front-End Developer

České Budějovice, Česká republika Částečný nebo plný úvazek

Chci vědět víc

Stáž - Software Developer

České Budějovice, Česká republika Částečný úvazek

Chci vědět víc
This website uses cookies to improve user experience and provide personalised content omni-channel. By using our website you consent to all cookies in accordance with our Privacy Policy
x